REALIZACE

Zde si můžete prohlédnout ukázky námi realizovaných kuchyní.

Kuchyň Dalno – akrylát mat

Kuchyň Dalno realizovaná v roce 2022 v novostavbě v Berouně. Provedení dveří je akrylát mat - velmi odolný materiál oproti otiskům prstů. Pracovní deska a bar Corian bez viditelného napojování včetně dřezu. Vestavné spotřebiče Siemens. Výsuvný systém potravinové skříně Kessebohmer s nosností až 100 kg!

Kuchyň Infini – akrylát mat bílá

Kuchyňská linka v RD Chýni, má poměrně atypické rozestavení. Pracovní deska Corian - bez spárové napojení desek a dřezů - celistvý vzhled, který je perfektní pro údržbu desky. Spotřebiče použity AEG, včetně kombinované parní trouby.

Kuchyně Dalno – lak Evermatt černá

Černá lakovaná kuchyň s exklusivní dekorem pracovní desky a obkladu Dub Halifax Koňak. Široká vestavná chladnička. Dřez, baterie Blanco. Kombinovaná parní trouba Electrolux.

Kuchyně Dalno – akrylát mat Laser Edge bílá

Materiál dveří na této kuchyni byl zvolený akrylát v matném provedení s kombinaci korpusů, pracovní desky a obkladu na stěnu Dub Halifax koňak - tento exkluzivní dekor můžou nabídnout v celém Česko - Slovensku pouze dva výrobci kuchyní! Černé decentní úchytky nenásilně vyniknou na bílých dveřích. Spotřebiče jsou od firmy Electrolux. Zákazníci se rozhodli investovat...

Kuchyně Dalno – akrylát vysoký lesk

Kuchyňská linka od slovenského výrobce Dalno v provedení akrylát vysoký lesk béžová, pracovní deska Dub Halifax Koňak. Ve stejném dekoru jako je pracovní deska, je udělán také obklad na stěnu. V pravém rohu kuchyně je umístěna roletka, za kterou lze jednoduše schovat malé domácí spotřebiče jako jsou toustovač, topinkovač apod. Horní skříňka je podsvícená LED...

Kuchyně Infini – lak ultra mat

Tuto kuchyň jsme realizovali v rekonstruovaném bytě v staré zástavbě Praze Holešovicích. Lakovaná dvířka v provedení ultra mat, který je odolný oproti otisku prstům a dobře udržovatelná. Úchyty jsou vyfrézovány ve dveřích a zalakované. Spotřebiče jsou použity Siemens - studioLine. Indukční varná deska s integrovaným odsáváním na uhlíkový filtr - vzduch se vrací zpět přes...

Kuchyně Dalno Dub Halifax Koňak

Dub Halifax koňak - tento exkluzivní dekor můžou nabídnout v celém Česko - Slovensku pouze dva výrobci kuchyní, z toho jeden je právě Dalno kuchyně. Spotřebiče pro tuto kuchyň vybrali zákazníci Electolux.

Kuchyň Infini Akrylát vysoký lesk bílá

Vysoký lesk je použit na dveřích, ale i na veškerých dalších viditelných plochách kuchyně jako jsou zesílené boky a záda a ostrůvku. Spotřebiče na této v této kuchyni jsou použity Miele. Fotku pro skleněný obklad si pečlivě zákazníci vybrali, my jsme nechali vyrobit a následně naši šikovní montážníci sklo nalepili.